Takip edin :
Güncelleme : 28.10.2020 05:42 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Dikkat Müşteriniz Konuşuyor Müşteriniz Sizden Ne Bilmenizi İstiyor?

Dikkat Müşteriniz Konuşuyor Müşteriniz Sizden Ne Bilmenizi İstiyor?
Kitap Adı
:
Dikkat Müşteriniz Konuşuyor Müşteriniz Sizden Ne Bilmenizi İstiyor?
Barkod
:
9786055755812
Basım Tarihi
:
2011-04
Sayfa
:
0
Boyut
:
135-195
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
1867
Dikkat Müşteriniz Konuşuyor Müşteriniz Sizden Ne Bilmenizi İstiyor? özeti
Bu kitap satış yöntemlerini günümüz iş dünyasına uyarlamada size rehberlik edecek. Satış konusuna hem radikal hem de pratik yaklaşımlar getirecek. Farklı sektörlerde ve pek çok şirkette denenmiş olan bu yeni yaklaşım sizi metalaşma ve düşük fiyat cehenneminden kurtaracak. Sizi rakiplerinizden farklı kılarak müşteri ile zamanla gelişecek kazançlı ilişkilere dayanan daha iti fiyatlandırmanın, daha yüksek karlılığı ve gelir artışının yolunu açacak. Bu kitap size gitmeniz gereken yere ulaşmaa yardımcı olacak. Satış organizazyonundaki kişileri desteklemek ve eğitmek için gerekli araçları, fikirleri ve yöntemleri aktaracak, ayrıca genel kurumsal değişiklikleri ortaya koyacak. Sadece satışçılara ve satış müdürlerine değil, değer yaratan satışta aktif rol alacak olan şirket çalışanlarına da yol gösterecek. Şu ya da bu şekilde her şirkeri kapsayan bilgiler verecek.
"Dikkat Müşteriniz Konuşuyor Müşteriniz Sizden Ne Bilmenizi İstiyor?" kitabı
Dikkat Müşteriniz Konuşuyor Müşteriniz Sizden Ne Bilmenizi İstiyor? isimli kitabının özetini ve Ram Charan yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Dikkat Müşteriniz Konuşuyor Müşteriniz Sizden Ne Bilmenizi İstiyor? kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Ram Charan isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.