Takip edin :
Güncelleme : 23.9.2020 10:08 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

ASYA ÜRETİM TARZI

ASYA ÜRETİM TARZI
Kitap Adı
:
ASYA ÜRETİM TARZI
Barkod
:
9789750802041
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
0
Boyut
:
Kapak Türü
:
Kağıt Türü
:
Dil
:
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
654
ASYA ÜRETİM TARZI özeti
Elinizdeki kitap ortaçağ Türk toplumlarıyla ilgili; yani Kök Türklerden (552-744) Osmanlının İstanbulu fethetmesine (1453) dek uzanan dokuz yüz yıllık koca bir çağı bir araştırma programı çerçevesinde anlamak / açıklamak amacıyla yazılmış kitaplaırn üçüncüdür. İlki Kök Türkler: Kut, Küç, Ülüg (1987), ikincisi Nasıl Bir Tarih? (Kök Türkler, Karahanlılar) (1992) adı altında yayımlandı. Bu kitapta ise Türk tarihinin kronolojik evrelerine sadık kalınarak, Oğuz toplumunun kimliği ile Oğuz boylarından Selçuklu Devletine nasıl sıçrandığı araştırılıyor. (Arka Kapak)
"ASYA ÜRETİM TARZI" kitabı
ASYA ÜRETİM TARZI isimli kitabının özetini ve Sencer Divitçioğlu yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. ASYA ÜRETİM TARZI kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Sencer Divitçioğlu isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.