Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 05:27 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Türk Şarapları

Türk Şarapları
Kitap Adı
:
Türk Şarapları
Barkod
:
9789759675936
Basım Tarihi
:
2011-9
Sayfa
:
128
Boyut
:
225-285
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
632
Türk Şarapları özeti
Türkiyenin ilk şarap kitabı olan Şarapla Tanışmanın yazarı olan Şeyla Ergenekon, Türk Şarapları kitabını yepyeni bir formatta okuyucuya sunuyor. Kitap, Türk şarapçılığının bugünkü durumu, şarapçılığımızda sıkça kullanılan üzümlerin özellikleri ve şarap üreticilerimizin tanıtıcı hikâyelerini içeriyor. Bu kitap zaman zaman rüzgarın tersten esmesine aldırış etmeden, çoğunluğun izinden gitmek yerine az tercih edilen zor bir yolu seçen şarap üreticilerimizin hikâyesini anlatıyor. Ve bu toprakların kokusunu bir şişeye sığdırmak için gösterdikleri çabayı Kimileri cumhuriyetin ilk yıllarından bu yana şarap üretmiş olan dedelerinin mirasına sahip çıkmışlar, kimileri ise kendilerini şarabın çekiciliğine kaptırıp girmişler bu işe. Türk Şaraplarının 4. Baskısı, onların hikâyelerinde ülkemizin bağcılık ve şarapçılığını anlatıyor.
"Türk Şarapları" kitabı
Türk Şarapları isimli kitabının özetini ve Şeyla Ergenekon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Türk Şarapları kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Şeyla Ergenekon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.