Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 05:02 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Turizm Yazıyoruz da Ne Oluyor Yani

Turizm Yazıyoruz da Ne Oluyor Yani
Kitap Adı
:
Turizm Yazıyoruz da Ne Oluyor Yani
Barkod
:
1002143100009
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
264
Boyut
:
110-190
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
Kuşe
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
572
Turizm Yazıyoruz da Ne Oluyor Yani özeti
Deneyimli turizmci Tunç Müstecaplıoğlunun sektörün sorunları üzerine yazılarınından oluşan kitap Ekin Grubu tarafından yayınlandı. Renkli, iğneleyici bir mizahla en ciddi sorunları tartışan yazar turizm sektöründe tanına bir isim. Çeşitli gazete ve dergilerde yazıyor uzun süredir. Kitap turizm sektörü ile ilgili olanlar kadar bu alanda ne olup bitenlerin de rahatça ve keyifle okuyacağı bir dile sahip. Yazarın yurt dışı gezilerinden izlenimlerini aktardığı yazılar o ülkelerin resmi bilgileri dışında çok ilginç bilgiler ve eğlenceli unsurlar taşıyor. Türkiyenin dış tanıtımı, turizm politikaları, uluslararası turizm fuarları, İstanbul gezileri gibi başlıkların da bulunduğu dokuz bölümde toplanan yazılar bir bütün olarak turizmin renkli bir tablosunu sunuyor. Tunç Müstecaplıoğlu deneyim ve gözlemlerinden yola çıkarak Türk turizmini irdeliyor. Turizmin temel sorunları üzerine sert eleştiriler ve görüşler ileri sürerken çözüm önerileri de getiriyor. Ve en ciddi konulada çok önemli sorunları tartışırken bile mizahı unutmuyor. İğneleyici dilinden de vazgeçmiyor.
"Tunç Müstecaplıoğlu" diğer kitapları
"Turizm Yazıyoruz da Ne Oluyor Yani" kitabı
Turizm Yazıyoruz da Ne Oluyor Yani isimli kitabının özetini ve Tunç Müstecaplıoğlu yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Turizm Yazıyoruz da Ne Oluyor Yani kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Tunç Müstecaplıoğlu isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.