Takip edin :
Güncelleme : 23.9.2020 09:07 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Time Out Prag

Time Out Prag
Kitap Adı
:
Time Out Prag
Barkod
:
9789944823821
Basım Tarihi
:
2011-3
Sayfa
:
334
Boyut
:
135-195
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
558
Time Out Prag özeti
Time Out şehir rehberlerinden daha iyisi yok! Detaylı incelemeleri ve güncel fotoğraflarıyla Time Out şehir rehberleri artık Picusta! Time Outun Pragda yaşayan yazarları, tarihi Bohemya başkentini keşfetmenizde size yardımcı oluyor. Prag Kalesi, Wenceslas Meydanı ve görülmesi gereken diğer yerlere ilişkin eksiksiz bilgilere ek olarak, Time Out Prag, müthiş güzellikteki kiliselerden salaş birahanelere her türden mekânı kapsayan yüzlerce tanıtım ve inceleme yazısı ile sizlere yerel kültürün ipuçlarını veriyor. "Dürüst, güvenilir, ansiklopedik, zekice... bunlar kesinlikle günümüzde basılmış olan en iyi, en kapsamlı şehir rehberleri." -The Independent- "Ve kazanan" tabii ki Time Out. Bu güncel bilgiler sayesinde doğru yerde yiyecek, içecek ve uyuyacaksınız." -The Sunday Times- "Bunlar kullandığım en moda ve kültürel bilince sahip kitaplar." -The New York Times-
"Will Tizard" diğer kitapları
"Time Out Prag" kitabı
Time Out Prag isimli kitabının özetini ve Will Tizard yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Time Out Prag kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Will Tizard isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.