Takip edin :
Güncelleme : 25.9.2020 03:14 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Teknonomi Tarihsel Açıdan Teknoloji-ekonomi İlişkisi

Teknonomi  Tarihsel Açıdan Teknoloji-ekonomi İlişkisi
Kitap Adı
:
Teknonomi Tarihsel Açıdan Teknoloji-ekonomi İlişkisi
Barkod
:
9789759173678
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
151
Boyut
:
135-215
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
766
Teknonomi Tarihsel Açıdan Teknoloji-ekonomi İlişkisi özeti
Teknolojinin mevcut hayat standardımızın oluşmasındaki katkısı tartışılmaz. Bu katkı, insanlığın başlangıcından beri var olagelen icatların sistemli şekilde üretime dahil edilmesiyle, başka bir deyişle iktisadi iktisadi süreçte önemli bir parametre haline gelmeleriyle mümkün olmuştur. Hedefi teknoloji tarihini Türk iktisat tarihi çalışmalarının gündemine taşımak olan Teknonomi, teknoloji ve ikdisadın insanoğlu için çok önem arz eden hikayesini ele alıyor.
"Yaşar Bülbül" diğer kitapları
"Teknonomi Tarihsel Açıdan Teknoloji-ekonomi İlişkisi" kitabı
Teknonomi Tarihsel Açıdan Teknoloji-ekonomi İlişkisi isimli kitabının özetini ve Yaşar Bülbül yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Teknonomi Tarihsel Açıdan Teknoloji-ekonomi İlişkisi kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Yaşar Bülbül isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.