Takip edin :
Güncelleme : 3.8.2020 14:23 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Aile Albümünden Fotoğraflarla Mehmet Akif Ersoy

Aile Albümünden Fotoğraflarla Mehmet Akif Ersoy
Kitap Adı
:
Aile Albümünden Fotoğraflarla Mehmet Akif Ersoy
Barkod
:
9786055799151
Basım Tarihi
:
2010-12
Sayfa
:
127
Boyut
:
205-265
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
619
Aile Albümünden Fotoğraflarla Mehmet Akif Ersoy özeti
Bu fotoğraf ilk kez, Mithat Cemalin Mehmet Akif kitabında yayımlandı.Fotoğrafın altında "Mehmet Akif ve torunları.(Ömer Rızanın çocukları)" yazıyordu.Bu yanlışlık o günden bu güne kitaplardan mecmualara, mecmualardan gazete sayfalarına taşınıp durdu.Oysa bu fotoğraftaki çocuklar, Mehmet Akifin iki oğlu Tahir(gözlüklü) ve Emindi.Bir anlamda bu vahim hatanın düzeltilmesi ve Ersoy ailesinin Daha iyi tanınması için hazırlanan bu kitabın sayfaları arasında okurlar, birbirinden ilginç bilgi, belge ve fotoğraflara da ulaşmak imkanı bulacak.
"Aile Albümünden Fotoğraflarla Mehmet Akif Ersoy" kitabı
Aile Albümünden Fotoğraflarla Mehmet Akif Ersoy isimli kitabının özetini ve Yusuf Çağlar yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Aile Albümünden Fotoğraflarla Mehmet Akif Ersoy kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Yusuf Çağlar isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.