Takip edin :
Güncelleme : 23.9.2020 09:02 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Her Kadın Bir Dünyadır

Her Kadın Bir Dünyadır
Kitap Adı
:
Her Kadın Bir Dünyadır
Barkod
:
9789944173070
Basım Tarihi
:
2010
Sayfa
:
105
Boyut
:
135-195
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
599
Her Kadın Bir Dünyadır özeti
"Kadın ne renktir?" sorusuna, "PEMBE" diye cevap verenler, bu kitabı okuyunca yanıldıklarını anlayacaklardır. Çünkü nice sıkıntılarla hayatını devam ettirmeye çalışan kadınların gerçek hikayelerini ibretle okuyacaklardır. "Evliliğim kötü gidiyor, çünkü eşimle anlaşamıyoruz" diyen beyler belki de eşinizi yeterince tanımıyorsunuz. Onu tanımaya çalışmıyorsunuz. Bu kitap "Kadın bir bilmecedir, çözülmez" diyenler için yazıldı. Ve siz kadınlar!.. Kadın olmak zor zanaattir biliyorum ve her kadın bir dünyadır diyorum. Bu kitapta kendi hikayenizi bulacaksınız, artılarıyla, eksileriyle... Neden her kadın bir dünyadır? Sadakata ihanetin sonucu "AIDS" değil mi? Kadına yönelik şiddet sorunu... Gelin-kaynana savaşları ve çözüm önerileri... Ve daha merak ettiğiniz birçok konuyu bu kitapta bulacaksınız.
"Her Kadın Bir Dünyadır" kitabı
Her Kadın Bir Dünyadır isimli kitabının özetini ve Zarife Köksal Taşova yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Her Kadın Bir Dünyadır kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Zarife Köksal Taşova isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.